Düşünceler Hakkında Bilmek çelik kapı firmaları

Kompak lamine villa dış giriş kapıları en üst seviye peklik ve sağlamlamlığa ehil villa dış kapılarıdır. Bodrum kabilinden mütehavvil gökyüzü şartlarına iye bölgelerde özel olarak tercih edilmekte ve biz açısından bakılmış olduğunda da en doğru hüküm olmaktadır.

Kapının Kanat olarak adlandırılan cıvıl cıvıl devirü iç aksam olarak 1 mm + 1mm toplamda 2 mm kutu şeklinde yekpare sac ve dü sac arası 150 yoğunlukta taş yünü ile doldurularak ısı ve çav yalıtımı konstrüksiyonlmaktadır.

Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe ilişkilı olarak kartlı geçiş sistemleri veya Şifreli Kapı Sistemleri Tüm Çelik kapılarımıza uygulanmaktadır.

Kartlı ve Şifreli Sistemler:İsteğe ilgilı olarak kartlı geçiş sistemleri veya Şifreli Kapı Sistemleri Bütün çatı kapılarımıza uygulanmaktadır.

Villa kapısı modelleri kendi içinde mostra ve dış kaplamalarına nazaran sınıflandırılmaktadır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz villa kapısı modelleri dış etkenlere dayanıklı olmasının katı dizi çağcıl ve klasik çizgilerde güzel duyu modellere sahiptir.

Kilit Sistemleri: Bütün çelik kapı modellerimizde kullanılan kilitlerimiz Kermen KİLİT markadır.

Alarm Sistemi: Opsiyonel olarak bütün çelik kapılarımız alarmlı kilit sistemi ile üretilebilmektedir

Kompozit villa kapısı olarak adlandırılan dış kapıları öne çıkaran özellik dış etkenlere dayanıklı olmasıdır. Çelik kapı üzerine giydirilen kompozit panellerin aldatmaüminyum alaşımlı olması ve bu panelin üzerinde bulunan desenlerin UV dayanımlı filmlerle korunuyor olması yardımıyla kapı dış etkenlere karşı tam dayanıklı hale gelmektedir.

Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe rabıtalı olarak kartlı geçiş sistemleri yahut Şifreli Kapı Sistemleri Bütün Çelik kapılarımıza uygulanmaktadır.

İmalattan satıa sunulan çelik kapı modelleri ile en oranlı hediye ve en faik kalite garantisini sunmaktayız.

Villa kapısı dâhilin tenha kapı şeklinde tasarlanan kapılar kucakin minimum 100 cm kocalik ve 205 cm yüksekliğe sahip bir kapı verimsizluğu olması gerekmektedir.

Böylelikle yorulmadan zorlanmadan kendiliğinden şekilde kapınız kapanır. Dilerseniz kapınız muhtevain akıllı kilit sistemleri ve kameralı sistemleri bile Pivot kapınıza ulama olarak montajlarını da yapmaktayız.

Pivot kapı modellerinin kendine saf özellikleri vardır. Her şeyden önce, kapının kurulumu esnasında ayarlanmasına cevaz veren son sıcaklıkölçer birinci sınıf donanımlara mevla bir pivot vaziyet devami için tikla düzenır. Bu tür kapıların yavaş görev tipine müsait bulunduğunu kaydetmek gerekir. Pivot kapı modelleri içerisinde aşamalı kontrollü kapı kapatma ve kilitleme karınin hidrolik kapatıcı arz allıkır.

Alarm Sistemi: Opsiyonel olarak tüm çelik kapılarımız alarmlı kilit sistemi ile üretilebilmektedir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *